سفر پاییزی در ایران

پاییز یکی از بهترین زمان های ممکن برای سفر است، زیرا در جاده ها خبری از ترافیک های سنگین چند ساعته نیست و مناطق دیدنی به دور از ازدحام جمعیت است. ایران کشوری چهارفصل است و مناطق بکر و دیدنی دارد که برای پاییز گردی بسیار مناسب است. در پاییز با تغییر رنگ برگ های درختان جلوه دیگری از طبیعت را می توان مشاهده کرد. اگر قصد سفر در این روزهای پاییزی زیبا را دارید پیشنهاد گردشگری نمناک به شما مناطق دیدنی زیر می باشد.

ادامه مطلب: سفر پاییزی در ایران

 تکنیک های درمانی پیشرفته  اعتياد

داشتن استرس در زندگی امری بدیهی و آشکار است و همه ما می‌دانیم مهمترین دلیلی که بسیاری از افراد را به سمت مصرف مواد مخدر سوق میدهد، همین استرسی است که بر زندگی حاکم است. ما در کمپ ترک اعتیاد خصوصی جمشیدیه به بیماران خود نحوه مقابله با استرس های روزانه زندگی را می آموزیم تا به جای روی آوردن به مواد مخدر، از مکانیسم های مقابله ای آموخته شده استفاده کنند. زندگی بهتر از اینجا شروع می شود:

ادامه مطلب: تکنیک های درمانی پیشرفته اعتياد

آشنایی با دو جنگنده مدرن پیشرفته حال حاضر دنیا

آشنایی با دو جنگنده مدرن پیشرفته حال حاضر دنیا، با ما همراه باشید تا در این مطلب شما را با دو جنگنده به روز، مدرن و پیشرفته دنیا آشنا کنیم.

ادامه مطلب: آشنایی با دو جنگنده مدرن پیشرفته حال حاضر دنیا

جنگنده یوروفایتر تایفون، یکی از قوی ترین و مدرن ترین جنگنده های حال حاضر دنیا

جنگنده یوروفایتر تایفون، یکی از قوی ترین و مدرن ترین جنگنده های حال حاضر دنیا، جنگنده یوروفایتر تایفون به دلیل ویژگی ها و خصوصیاتی که دارد به عنوان کابوس خلبانان جنگنده های هوایی شناخته می شود. با ما همراه باشید تا با جزئیات و ویژگی های این جنگنده بیشتر آشنا شوید.

ادامه مطلب: جنگنده یوروفایتر تایفون، یکی از قوی ترین و مدرن ترین جنگنده های حال حاضر دنیا

تولید گاز هیدروژن و نانولوله های کربنی از طریق تبدیل ضایعات و زباله های پلاستیکی
تولید گاز هیدروژن و نانولوله های کربنی از طریق تبدیل ضایعات و زباله های پلاستیکی، پژوهشگران در پروژه‌ای آزمایشی با ابداع شیوه‌ای از بازیافت زباله پلاستیکی نانولوله‌های کربنی و گاز هیدروژن تولید کردند. این روش اگر بتواند در مقایسه‌ با شیوه‌ی صنعتی استفاده شود، امکان تبدیل زباله پلاستیکی به منبع سوخت پاک (گاز هیدروژن) و ترکیبات کربنی پرکاربرد را فراهم می‌کند.

ادامه مطلب: تولید گاز هیدروژن و نانولوله های کربنی از طریق تبدیل ضایعات و زباله های پلاستیکی