جنگنده یوروفایتر تایفون، یکی از قوی ترین و مدرن ترین جنگنده های حال حاضر دنیا

جنگنده یوروفایتر تایفون، یکی از قوی ترین و مدرن ترین جنگنده های حال حاضر دنیا، جنگنده یوروفایتر تایفون به دلیل ویژگی ها و خصوصیاتی که دارد به عنوان کابوس خلبانان جنگنده های هوایی شناخته می شود. با ما همراه باشید تا با جزئیات و ویژگی های این جنگنده بیشتر آشنا شوید.

ادامه مطلب: جنگنده یوروفایتر تایفون، یکی از قوی ترین و مدرن ترین جنگنده های حال حاضر دنیا

آشنایی با دو جنگنده مدرن پیشرفته حال حاضر دنیا

آشنایی با دو جنگنده مدرن پیشرفته حال حاضر دنیا، با ما همراه باشید تا در این مطلب شما را با دو جنگنده به روز، مدرن و پیشرفته دنیا آشنا کنیم.

ادامه مطلب: آشنایی با دو جنگنده مدرن پیشرفته حال حاضر دنیا

راهنما خرید فرش ماشینی

راهنما خرید فرش ماشینی ، در انتخاب فرش ، باید فاکتورهای زیادی را در نظر گرفت تا بتوان فرش باکیفیت و مناسبی را خریداری کرد . برای خرید صحیح علاوه بر جنس فرش باید به فاکتورهایی از جمله : ابعاد خانه ، نوع استفاده ، مکان استفاده و حتی افراد خانواده توجه کرد .

ادامه مطلب: راهنما خرید فرش ماشینی

تولید گاز هیدروژن و نانولوله های کربنی از طریق تبدیل ضایعات و زباله های پلاستیکی
تولید گاز هیدروژن و نانولوله های کربنی از طریق تبدیل ضایعات و زباله های پلاستیکی، پژوهشگران در پروژه‌ای آزمایشی با ابداع شیوه‌ای از بازیافت زباله پلاستیکی نانولوله‌های کربنی و گاز هیدروژن تولید کردند. این روش اگر بتواند در مقایسه‌ با شیوه‌ی صنعتی استفاده شود، امکان تبدیل زباله پلاستیکی به منبع سوخت پاک (گاز هیدروژن) و ترکیبات کربنی پرکاربرد را فراهم می‌کند.

ادامه مطلب: تولید گاز هیدروژن و نانولوله های کربنی از طریق تبدیل ضایعات و زباله های پلاستیکی

چرا فرش ماشینی ؟

چرا فرش ماشینی ؟ برای اینکه اطلاعات شما در رابطه با فرش کامل شود باید با مشخصات فرش ماشینی و همچنین کیفیت آن آشنایی پیدا کنید. قالی دست بافت ایرانی از گذشته تا کنون توسط برخی از مردم هنرمند کشورمان تولید می شود .

ادامه مطلب: چرا فرش ماشینی ؟